Naše činnosti

Dveře a zárubně SOLODOOR

Dodáváme jedny z nejkvalitnějších dveří od českého výrobce SOLODOOR.

Vinylové podlahy - PVC

Vinylové podlahy jsou velice praktické a velice odolné proti poškrábání. Vinylové podlahy nabízejí dokonalou imitaci dřeva, dlažby, kamene a plechu. Vinylové podlahy rozdělujeme: v dílcích k lepení, v dílcích k pokládce plovoucím způsobem a v metráží (role).

Koberce

Dodáváme široký sortiment koberců - koberce v metráži, kobercové čtverce, koberce kusové, koberce běhouny, hotelové koberce, zátěžové koberce a bytové koberce.

Obšívání koberců

Možnost finální úpravy koberce je jeho obšití. Dle výběru ze vzorkovnice obšívacího materiálu Vám koberec u nás obšijeme. Obšíváme i kobercové sokle.

Laminátové podlahy

Výhody laminátové podlahy tkví zejména v jejích fyzikálních vlastnostech. Díky své konstrukci se hodí do namáhaných prostor, protože je velice tvrdá a její povrch je odolný proti odření a poškrábaní.

Dřevěné podlahy

Dřevo je krásný, ničím nenahraditelný přírodní materiál, který dodává podlaze příjemný vzhled. Jeho izolační vlastnosti propůjčují podlaze nezaměnitelný a hřejivý pocit při chůzi.

Marmoleum

Marmoleum je přírodní jinoleum vyráběno z obnovitelných přírodních materiálů: lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, přírodní pigmenty a juta.

Broušení a renovace parket

Stále více zákazníků se přiklání k renovaci parketových podlah z důvodu jejich kvality, dlouhé životnosti a krásného přírodního vzhledu.

Vyrovnávání podlah

Vyrovnávání podkladu suchou i mokrou cestou, opravy trhlin v betonu metodou "šití".

Měření vlhkosti

Naše firma provádí měření pomocí CM metody i orientační měření elektrickým odporem.

Záclony, závěsy, garnyže

V naší vzorkovně vám rádi přestavíme kolekci záclon, závěsů, dekoraačních látek a garnyží.

Žaluzie

Široká škála výrobků a typových provedení uspokojí velké spektrum zákazníků a jejich požadavků od základních až po nejnáročnější.

Malířské práce

Malování bytů, domů, kanceláří, obchodních domů, hal, schodišť, dekorativní malby, dekorativní nástřiky, rohové lišty, rozety, úklidové práce po malování.

Služby architekta

Návrhy interiérů a jejich realizace.