Laminátové podlahy

 

Plovoucí laminátové podlahy jsou dnes už stálicí na nebi podlahových krytin. V mnohých svých podobách by se už daly nazvat spotřebním zbožím. Pokud však hledáte laminátovou krytinu, která má i něco navíc, myslíme, že můžeme pomoci.

Celá naše nabídka má původ u společnosti Egger a v jejich německých výrobních závodech. Přestože tak námi distribuované kolekce nikdy nebudou z těch nejlevnějších, můžete se u nich spolehnout na vysokou a stálou kvalitu výroby, zdravotní nezávadnost, výrobu ohleduplnou k životnímu prostředí a zaměření se na každý detail finálního výrobku.

Z technologického hlediska se můžete setkat s více druhy zámků, různými povrchovými úpravami, moderními dekory, hranami s přiznanými i nepřiznanými spárami, několika rozměry desek, řešením vhodným třeba i do koupelen, s antistatickými vlastnostmi, protiskluznou úpravou, …

Celá nabídka je pak rozdělena do dvou kolekcí. První je vlajková kolekce firmy Egger s opravdu širokou nabídkou různých řad. Hledáte moderní dekory a poslední technologické trendy? Kolekce Egger je tu pro vás.